BMS PORTAL - REJESTRACJA

Witamy w nowej przestrzeni on-line dla lekarzy.

Znajdą tu Państwo informacje z obszarów onkologii i hematologii, dostęp do materiałów edukacyjnych i szkoleniowych, a także do spotkań on-line z udziałem ekspertów.

BMS Portal jest dostępny wyłącznie dla lekarzy, prosimy zatem o założenie konta i wypełnienia poniższego formularza.

Zapraszamy,
Bristol Myers Squibb

Formularz zawiera błędy.

Dane osobowe*


Poniższe dane służą weryfikacji w bazie Naczelnej Izby Lekarskiej, czy osoba rejestrująca się jest pracownikiem służby zdrowia.

Numer PWZ jest nieprawidłowyZainteresowania


Prosimy o zaznaczenie obszaru zainteresowań. Dzięki temu domyślnie będziemy na portalu wyświetlać najciekawsze materiały i informacje zgodne z Pana/Pani obszarem zainteresowań.
Niezależnie od dokonanego wyboru możliwy będzie dostęp do wszystkich treści portalu.

Obszar terapeutyczny*

Hematologia
Immunologia/Gastroenterologia
Immunologia/Neurologia
Immunoonkologia

* Wybranie obszaru jest wymagane.
Tylko jeden obszar do wyboru.Dane do logowania*


Hasło powinno składać się z conajmniej: 8 znaków, jednej wielkiej litery, jednej małej litery, jednej cyfry

Hasła nie pasują do siebie
Poniższa zgoda jest wymagana.

* Potwierdzam, że zapoznałem/łam się i akceptuję Zasady Korzystania (Nota Prawna) ze stron internetowych, oraz Polityką Prywatności Bristol-Myers Squibb

Zaznaczając tę opcję, wyraża Pani/Pan zgodę na otrzymywanie od podmiotów z grupy Bristol Myers Squibb Armii Ludowej 26 00-609 Warszawa ("BMS") informacji medycznych, naukowych oraz informacji z zakresu opieki zdrowotnej, które mogą być dla Pani/Pana interesujące z uwagi na profil Pani/Pana działalności zawodowej. Przesyłane informacje mogą dotyczyć produktów Bristol Myers Squibb i mogą mieć charakter promocyjny lub nie mieć charakteru promocyjnego. Bristol Myers Squibb może również wykorzystywać Pani/Pana e-mail, aby zaprosić Panią/Pana na wydarzenia zawodowe, zaprosić do udziału w ankietach i/lub badaniach rynkowych oraz skontaktować się z Panią/Panem np. w celu świadczenia usług lub innym celu. E-maile mogą być wysyłane bezpośrednio z centrali Bristol-Myers Squibb lub od lokalnego przedstawiciela Bristol Myers Squibb.

Ponadto, w celu dostarczenia Pani/Panu treści dostosowanych do Pani/Pana zainteresowań możemy monitorować, czy otwiera Pani/Pan i/lub klika na adresy URL umieszczone w wysyłanych wiadomościach elektronicznych.

W każdej chwili może Pani/Pan zrezygnować z subskrypcji, klikając na przycisk „ZREZYGNUJ Z SUBSKRYPCJI” umieszczony we wszystkich wiadomości elektronicznych wysyłanych przez Bristol-Myers Squibb.

Ma Pani/Pan również prawo dostępu do swoich danych i może Pani/Pan zażądać ich poprawienia, kontaktując się z EUDPO@BMS.com. BMS może udostępniać Pani/Pana dane innym podmiotom z grupy BMS oraz zewnętrznym dostawcom usług , zaangażowanym w proces wysyłania wiadomości e-mail, którzy mogą mieć siedzibę w krajach innych niż Pani/Pana kraj pochodzenia . W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu ochrony danych osobowych przekazywanych poza Europejski Obszar Gospodarczy i do Szwajcarii, BMS stosuje Standardowe Klauzule Umowne zatwierdzone decyzją Komisji Europejskiej. Pani/Pana dane mogą być również udostępniane aktualnym lub potencjalnym stronom transakcji, w ramach której BMS zdecyduje się na reorganizację lub zbycie części lub całości działalności. W takich okolicznościach będziemy dążyć do uzyskania pisemnych zapewnień, że Pani/Pana dane będą odpowiednio chronione.

* Pole obowiązkowe

Udostępnij przez

X
E-Mail SMS
Kopiuj Link
Link został skopiowany do schowka.